O nas

Kim jesteśmy i co nas wyróżnia?

Wealthon Fund tworzą specjaliści z różnych branż, połączeni wspólną pasją – finansami i chęcią wspierania przedsiębiorców. Nasze duże doświadczenie w prowadzeniu biznesu pozwala nam idealnie zrozumieć przedsiębiorcę, jego potrzeby i trudne sytuacje finansowe w których się znalazł. Właśnie w takich momentach jesteśmy wsparciem dla swoich klientów.

Zarząd

Aleksander
Majchrzak

Prezes zarządu

więcej…
Pomysłodawca oraz założyciel spółek z Grupy Wealthon funkcjonujących na rynku finansowym (Wealthon Fund S.A. oraz Wealthon Corporate Finance Sp. z o.o). Inwestor na rynku akcji oraz obligacji. Absolwent Politechniki Warszawskiej Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych (Electrical and Computer Engineering).

Mateusz
Banach

Członek zarządu

więcej…

Współzałożyciel Wealthon Fund S.A. Pasjonat i uczestnik polskiego rynku finansowego od 2006 roku.Dział sprzedaży w Citibank Handlowy, rozwój teamów ds. sprzedaży w Noble Bank S.A., oraz dyrektor oddziałów bankowych i doradca przedsiębiorców (jako pracownik banku dla firm jak i przedsiębiorca). Związany z WZ UW.

Rada nadzorcza

Mariusz
Turski

Przewodniczący
rady nadzorczej

więcej…
Współzałożyciel Polski Przedsiębiorczej oraz bValue Angels VC. Wiceprezes Fundacji AIP odpowiedzialny za AIP SEED CAPITAL, który inwestuje w innowacyjne start-upy. Jest także współzałożycielem oraz Członkiem Zarządu AIP oraz sieci Business Link. Wewnątrz Business Link był odpowiedzialny za proces inwestycyjny oraz akceleracje ponad 100 start-upów. Od 2004 roku zarządzał siecią akceleratorów, w tym Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości oraz AIP
Business Link. Ukończył studia na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz studia podyplomowe na kierunku Zarządzania i Rachunkowości.

Piotr
Majchrzak

Członek
rady nadzorczej

więcej…
Finansista. Był dyrektorem Departamentu Inwestycji Kapitałowych w Banku Handlowym SA, dyrektorem Wydziału Ekonomicznego PLL LOT S.A, dyrektorem Banku Barclays w Polsce, członkiem Zarządu Banku Societe Generale, wiceprezesem Zarządu Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. Zarządzał również funduszem TDA TFI S.A.

Jacek
Aleksandrowicz

Członek
rady nadzorczej

więcej…
Współzałożyciel Polski Przedsiębiorczej oraz bValue Angels VC. Wiceprezes Fundacji AIP odpowiedzialny za AIP SEED CAPITAL, który inwestuje w innowacyjne start-upy. Jest także współzałożycielem oraz Członkiem Zarządu AIP oraz sieci Business Link. Był odpowiedzialny za proces inwestycyjny oraz akceleracje ponad 100 start-upów. Od 2004 roku zarządzał siecią akceleratorów, w tym Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości oraz AIP Business Link. Mentor i współtwórca wielu globalnych sukcesów biznesowych.